Допоможи дітям війни. Могилевська підтримала ініціативу українських видань

Відома співачка Наталя Могилевська підтримала ініціативу українських видань, що організували спільний збір коштів на потреби дітей війни. Зірка відвідала медзаклад “Охматдит”, куди в межах волонтерського проєкту надається допомога.

Відео із закликом про допомогу постраждалим дітям вона опублікувала в своєму Instagram після того, як особисто поспілкувалася з пацієнтами та медичним персоналом. Також артистка запевнила, що ініціаторам благодійного збору можна довіряти (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“У час, коли йде війна, головне, що ми повинні зберегти, – це діти. І я хочу підтримати моїх друзів Тетяну та Ореста Сохар, які запустили проєкт із збору коштів на допомогу для серйозних операцій на тонких дитячих судинах. Це дуже важливо”, – наголосила Могилевська.

Усі зібрані кошти в межах волонтерського проєкту будуть використані на придбання апаратури для “Охматдиту”, де щодня отримують медичну допомогу ті, хто постраждав від війни.

Відомо, що основними інформаційними партнерами проєкту є інтернет-видання Obozrevatel та Телеграф.

Наталя Могилевська запевнила, що небайдужі українці та іноземці, які бажають долучитися до збору коштів, зможуть переглянути усі фотозвіти.

“Я знаю, що дуже багато людей сьогодні хотіли б допомогти, але не довіряють тим людям, які збирають кошти. Я думаю, що це найкраще місце, легендарна клініка, дійсно дітки”, – сказала співачка.

Волонтерка Тетяна Сохар на своїй сторінці в Facebook повідомила, що разом із фахівцями, які мають великий досвід у придбанні, пошуку та доставці обладнання, забезпечуватиме “Охматдит” під їхні запити.

Фінансову допомогу можна надати, переказавши гроші на банківську картку.

Сохар Тетяна Олександрівна

4731 2191 1435 7381 Карта Приват

Paypal: tetiana.sokhar@gmail.com