Наталія Могилевська випустила патріотичну пісню “Ми будем стояти”

Під час війни в Україні Наталія Могилевська знаходиться у Києві, де займається волонтерством та підтримує українців своєю творчістю. Нещодавно співачка записала з колегами пісню “Ой у лузі червона калина”, а тепер випустила сольну композицію “Ми будем стояти”.

Прем’єра пісні відбулася на YouTube-каналі виконавиці. Патріотичний трек артистка написала спільно з Юрієм Рибчинським та присвятила його українцям – героїчній нації.

Могилевська супроводила запис кадрами своїх візитів до волонтерських центрів, де зустрічалася з українцями, змушеними покинути свої домівки через обстріли.

“Люди сплять поруч цілими сім’ями на саморобних ліжках із дерев’яних піддонів, при цьому відчувають провину за те, що вони перебувають у безпеці. Ніколи не думала, що побачу мою Україну в такому жаху”, – розповідала раніше співачка про свій візит до волонтерського штабу “Венеція”.

Слухачі оцінили пісню та написали, що вона пробирає до мурашок, а також подякували співачці за підтримку.

“Наталю, ви – неймовірна! Скільки сил потрібно, щоб нести людям віру та надію? Ви точка опори для нас, сил вам і натхнення”, – написала одна з користувачок мережі.

“Мурашки від перших слів. Наталя, дуже потужна пісня. Дякую за все, що ти робиш зараз”, “Це шедевр! Кожне слово ідеально описує останні події”, “Пісня – у саме серце! Ви справжня жінка України!”, – захоплюються інші.