Слідом за Осадчою та Горбуновим: Наталя Могилевська думає про усиновлення дитини

За три місяці війни кілька сотень дітей загинули, а багато хто залишився сиротами. Нині ці маленькі українці перебувають за кордоном або ж у більш-менш безпечних районах України. Раніше український шоумен Юрій Горбунов зазначив, що українцям доведеться взяти дітей, які осиротіли під час війни, під свою опіку, натякнувши на те, що вони з Катею Осадчою обмірковують це. Про усиновлення дитини подумує і Наталя Могилевська, і вже давно.

В інтерв’ю українська співачка розповіла, що зараз допомагає дітям, яких евакуювали до Умані. Разом зі своїм коханим чоловіком вони опікуються 43 сиротами, які втратили свій будинок та батьків – купують усе необхідне та приїжджають проводити з ними час.

“Ми вже усиновили 43 дитини, вони зараз перебувають у дитбудинку в Умані. Я там уже була кілька разів. Ці діти зазнали дуже багато страждань. Коли я приїжджаю до них, вони зустрічають мене з криками: “Мамо!”. Тому у мене 43 дитини, яким ми даємо все, що є в наших силах – їжу, одяг, ліки, підтримку”, – розповіла Наталя Могилевська.

А ось говорячи про те, чи планує вона усиновити сирітку, зірка зазначила: “Чи я хочу усиновити дитину? Поки про це не говоритиму”.

Раніше у розмові з шанувальниками Наталя Могилевська натякала на те, що вона ще не готова стати матір’ю. На запитання підписника: “Як вона ставиться до усиновлення”, – співачка відповіла: “Готовий учень – знайдеться вчитель. Готова стати матір’ю – знайдеться і дитина”.